Muži zbývalo 6 měsíců života. Nechtěl plnit přání sobě, ale své přítelkyni

Zdroj facebook.com

Muži diagnostikovali nejprve rakovinu jícnu, ke které se potom přidala také rakovina v  játrech a plicích. Jeho stav byl tak vážný, že mu doktoři předpověděli pouze šest měsíců života.

Chris rozhodně nechtěl strávit zbytek života v sebelítosti a čekáním na smrt. Proto se rozhodl neotálet a vzít život za pačesy. Jedním z jeho posledních přání bylo splnit veškeré sny své dlouholeté přítelkyni Ceri , kterou znal od dětství.

Jako první požádal Ceri o ruku a konala se velká svatba. Chris také přijal její děti z předchozího vztahu za vlastní a vzal je do Disneylandu v Paříži, kde podle jeho slov zažili „nejkouzelnější časy“. Dalším z jejích přání bylo uspořádat obrovskou narozeninovou party, což se také stalo. Pár si prostě snažil užít co nejkrásnější chvíle.

„Byl to Chris, kdo chtěl strávit zbytek života plněním mých přání. Byl tak pozitivní, nikdy nemluvil o smrti, chtěl jen vidět mě a děti šťastné. Kdyby ho má láska mohla zachránit, žil by věčně,“ řekla Ceri.

Poslední vteřiny života Chris strávil v manželčině náručí. Jeho pohřeb se konal na stejném místě, kde se odehrávala jejich svatba před šesti měsíci.


Warning: file_get_contents(): https:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /domains1/vx3563200/public/www_root/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://vedelsito.cz/muzi-zbyvalo-6-mesicu-zivota-nechtel-plnit-prani-sobe-ale-sve-pritelkyni/): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /domains1/vx3563200/public/www_root/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains1/vx3563200/public/www_root/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19