5 největších filmových chyb roku 2013

Že se někdy něco ve filmu nepovede je vcelku běžné. Někdy má postava v jednom záběru zelenou mikinu a za chvíli oranžovou. Někdy si chyb skoro ani nevšimnete.

Přinášíme Vám top 5 největších filmových chyb minulého roku. Schválně napište, jestli jste si některé z nich ve filmu všimli. Pochybujeme .. :D

5. Rychle a zběsile 6

fast-furious-6-1

Při jedné scéně kdy je Shawovo vozidlo v úniku je vidět, že má vozidlo modrá světla, ale když pak v jiném záběru Shawovo auto zajíždí do nákladního letadla, náhle se barva světla jeho auta změní ve žlutou. Že by to byl záměr? Asi těžko ..

4. Wolverine

global_marketing_pw-495_comp_v001.1001

Ve filmu je vidět shazování atomových bomb na Nagasaki. Ve skutečnosti se bomby shazovaly z výšky 10 kilometrů, ve filmu jsou ale vidět mnohem, mnohem níž. Bomby také detonovaly 450 metrů ve výšce nad zemí, zde ve filmu dopadnou až na povrch.

3. Podfukáři

1-detail

Když jedou agenti do hotelu, aby zatkli čtyři kouzelníky – naše hrdiny filmu – je zde záběr, kdy Dylan vystupuje z auta a v odrazu vozidla na skle je vidět mikrofon, který se používá při natáčení pro zachycení dialogů.

2. Pařba na třetí

recenze-parba-na-treti

Chow s sebou nosí zlaté cihličky v hodnotě 21 milionů dolarů. Jedna taková cihla ale váží 11 kilogramů a když se přepočítá hodnota jedné takové cihly, musel by nést v každém ze dvou pytlů, které drží v rukou, 250 kilogramů.

1. Smrtonosná past: Opět v akci

recenze-smrtonosna-past-opet-v-akci

Při automobilové honičce je zasažena levá strana modré dodávky a rozbije se jí jeden reflektor, který z auta visí po většinu honičky. Ale při jednom záběru z dálky, kdy dodávka zatáčí, náhle je rozbité světlo na pravé straně.